codetomake.com

Privacy policy

2023.02.24 11:39Ця Політика конфіденційності описує, як ваша особиста інформація збирається, використовується та передається під час відвідування або здійснення покупки на Сайті.

Особиста інформація, яку ми збираємо

Під час відвідування Сайту ми автоматично збираємо певну інформацію про ваш пристрій, включаючи інформацію про ваш веб-браузер, IP-адресу, часовий пояс та деякі файли cookie, встановлені на вашому пристрої. Крім того, під час перегляду Сайту ми збираємо інформацію про окремі веб-сторінки чи продукти, які ви переглядаєте, які веб-сайти чи пошукові терміни перенаправляли вас на Сайт, а також інформацію про взаємодію із ним. Ми називаємо цю автоматично зібрану інформацію як "Інформація про пристрій".

Ми збираємо інформацію про пристрої за допомогою наступних технологій:

"Файли журналу" відслідковують дії, що відбуваються на Сайті, і збирають дані, включаючи вашу IP-адресу, тип браузера, Інтернет-провайдера, посилання на сторінки / вихідні сторінки та позначки дати / часу.

"Веб-маяки", "теги" та "пікселі" - це електронні файли, що використовуються для запису інформації про те, як ви переглядаєте Сайт.

Крім того, коли ви здійснюєте покупку чи намагаєтесь зробити покупку через Сайт, ми збираємо від вас певну інформацію, включаючи ваше ім’я, адресу виставлення рахунку, адресу доставки, платіжну інформацію (включаючи номери кредитних карток), електронну адресу та телефон число. Ми називаємо цю інформацію "Інформацією про замовлення".

Коли ми говоримо про "особисту інформацію" в цій Політиці конфіденційності, ми говоримо як про інформацію про пристрій, так і про інформацію про замовлення.

Як ми використовуємо вашу особисту інформацію?

Ми використовуємо інформацію про замовлення, яку збираємо, як правило, для виконання будь-яких замовлень, розміщених на Сайті (включаючи обробку платіжної інформації, організацію доставки та надання рахунків та / або підтвердження замовлення).

Ми використовуємо зібрану нами інформацію про пристрої, щоб допомогти нам перевірити потенційний ризик та шахрайство (зокрема, вашу IP-адресу) та загалом для покращення та оптимізації нашого сайту.

Надання вам особистої інформації

Ми ділимося Вашою Особистою Інформацією з третіми сторонами, щоб допомогти нам використовувати Вашу Особисту інформацію, як описано вище. Ми також використовуємо Google Analytics, щоб допомогти нам зрозуміти, як користувачі користуються цим Сайтом. Ви можете прочитати більше про те, як Google використовує вашу особисту інформацію тут: https://www.google.com/intl/uk/policies/privacy/. Ви також можете відмовитися від Google Analytics тут: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Нарешті, ми також можемо поділитися вашою Особистою інформацією, щоб відповідати чинним законам та нормам, відповісти на повістку в суд, на ордер на пошук або на інший законний запит на інформацію, яку ми отримуємо, або на інший захист наших прав.

Поведінкова реклама

Як описано вище, ми використовуємо вашу особисту інформацію, щоб надати вам цільову рекламу чи маркетингові комунікації, які, на наш погляд, можуть зацікавити вас. Для отримання додаткової інформації про те, як працює цільова реклама, ви можете відвідати навчальну сторінку Мережевої рекламної ініціативи ("NAI") на веб-сторінці http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Ви можете відмовитися від націленої реклами, скориставшись посиланнями нижче:

Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads

Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous

Бінг: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Крім того, ви можете відмовитися від деяких із цих послуг, відвідавши портал відмови від Digital Advertising Alliance за адресою: http://optout.aboutads.info/.

Не слідкувати

Зауважте, що ми не змінюємо практику збору даних та використання даних Сайту, коли бачимо сигнал "Не відстежувати" з вашого веб-переглядача.

Ваші права

Якщо ви є резидентом Європи, ви маєте право отримати особисту інформацію, яку ми маємо про вас, і попросити, щоб ваші особисті дані були виправлені, оновлені або видалені. Якщо ви хочете скористатися цим правом, будь ласка, зв'яжіться з нами через контактну інформацію нижче.

Крім того, якщо ви є резидентом Європи, ми зазначаємо, що ми обробляємо вашу інформацію для того, щоб виконати договори, які ми могли б мати з вами (наприклад, якщо ви робите замовлення через Сайт) або іншим чином переслідувати наші законні ділові інтереси перераховані вище. Крім того, зауважте, що ваша інформація буде передана за межі Європи, в тому числі до Канади та США.

Збереження даних

Коли ви розміщуєте замовлення через Сайт, ми будемо зберігати Вашу Інформацію про замовлення для наших записів, якщо і поки ви не попросите нас видалити цю інформацію.

Зміни

Ми можемо час від часу оновлювати цю політику конфіденційності, щоб відобразити, наприклад, зміни в нашій практиці або з інших оперативних, юридичних чи нормативних причин.